Zadzwoń do nas: 795 490 906

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Bardzo intensywny i głęboki masaż, którego efekty widać po kilku zabiegach. Podczas zabiegu intensywnie pracuje się na udach, pośladkach i brzuchu. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii  oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia wnikanie preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. Aby uzyskać lepsze wyniki, za zgodą pacjenta stosujemy podczas zabiegu dodatkowo lód. Efektem masażu jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych miejscach zlikwidowany cellulit. 

Bony upominkowe

Proponujemy zakup bonów upominkowych dla Państwa bliskich i znajomych. Są to bony otwarte na dowolną kwotę lub na konkretnie wybrany zabieg/zabiegi.

Jest to doskonały pomysł na upominek, ponieważ obdarowana nim osoba może sama dokonać wyboru, z jakiego zabiegu chce skorzystać. Bon upominkowy to również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetny wybór dla wszystkich, którzy mają problemy z pomysłem na prezent.

Bony do nabycia w gabinecie.

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Nasza siedziba

 

Gabinet rehabilitacyjny mieści się

przy ulicy Namysłowskiej 44

w Dobrzeniu Wielkim.

Zapraszmy w godzinach:
pn-czw 7:00-19:00, pt. 7:00-18:00

Kontakt:

Łukasz Matuszczyk - właściciel, fizjoterapeuta

Michał Wąs - fizjoterapeuta

Patryk Kołodziej - fizjoterapeuta

Marta Kłodzińska - fizjoterapeuta

telefon: 795 490 906

Akceptujemy następujące metody płatności: