Zadzwoń do nas: 795 490 906

 • Głęboka stymulacja elektromagnetyczna

  Głęboka stymulacja elektromagnetyczna

  Światowa nowość w walce ze schorzeniami narządu ruchu - aparat do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej to pierwsze na rynku urządzenie magnetoterapeutyczne.
 • Terapia falami uderzeniowymi

  Terapia falami uderzeniowymi

  Nowoczesny i nieinwazyjny system do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Wysoka skuteczność kuracji opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce.
 • Terapia radiofalowa ukierunkowana

  Terapia radiofalowa ukierunkowana

  Efekty terapii w postaci natychmiastowej ulgi w bólu, rozluźnienia mięśniowego, zmniejszenia obrzęków oraz przyspieszenia regeneracji tkanek zostały potwierdzone naukowo.
 • Laser wysokoenergetyczny

  Laser wysokoenergetyczny

  Rewolucyjna technologia: natychmiastowa, silna i długotrwała ulga w bólu. Bezbolesna i nieinwazyjna terapia. Nowa technologia w laseroterapii. Głębsza penetracja tkanki.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Masaże, terapia manualna, drenaż limfatyczny, terapia FDM, nowoczesna fizykoterapia,
ćwiczenia i gimnastyka, PNF, kinesiotaping, refleksologia, fale uderzeniowe, uroginekologia, rehabilitacja domowa, stawianie baniek, doradztwo,
sprzęt rehabilitacyjny i sportowy, wypożyczanie aparatów, suplementy Finclub.
Sprzedaż: ortezy, tapy, opaski uciskowe, kule, balkoniki itp. 

Zapewniamy świadczenia medyczne w zakresie

Masaż

Masaż

Masaż i dotyk świetnie redukuje stres, zmęczenie po pracy, pomaga uwolnić się od wszystkich problemów oraz jest to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby.
Terapia manualna

Terapia manualna

Naturalny i nieinwazyjny sposó udzielania pomocy chorym z bólem kręgosłupa i układu ruchu. Leczniczym oddziaływaniu poprzez odpowiedni ucisk określonych miejsc.
Fizykoterapia

Fizykoterapia

Prądy stałe, prądy zmienne, światłolecznictwo, ultradźwięki, laseroterapia, pole magnetyczne. Doradztwo rehabilitacyjne. Sprzęt rehabilitacyjny i sportowy.
Nowoczesna fizykoterapia

Nowoczesna fizykoterapia

Terapia radiofalowa ukierunkowana. Laser wysokoenergetyczny. Głęboka stymulacja elektromagnetyczna. Terapia falami uderzeniowymi.
Akupunktura

Akupunktura

Akupunktura,
suche igłowanie
i piny. 
Akupunktura jest formą medycyny alternatywnej,
w której cienkie igły są wkładane do ciała

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Bony upominkowe

Proponujemy zakup bonów upominkowych dla Państwa bliskich i znajomych. Są to bony otwarte na dowolną kwotę lub na konkretnie wybrany zabieg/zabiegi.

Jest to doskonały pomysł na upominek, ponieważ obdarowana nim osoba może sama dokonać wyboru, z jakiego zabiegu chce skorzystać. Bon upominkowy to również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetny wybór dla wszystkich, którzy mają problemy z pomysłem na prezent.

Bony do nabycia w gabinecie.

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Nasza siedziba

 

Gabinet rehabilitacyjny mieści się

przy ulicy Namysłowskiej 44

w Dobrzeniu Wielkim.

Zapraszmy w godzinach:
pn-czw 7:00-19:00, pt. 7:00-18:00

Kontakt:

Łukasz Matuszczyk - właściciel, fizjoterapeuta

Michał Wąs - fizjoterapeuta

Patryk Kołodziej - fizjoterapeuta

Marta Kłodzińska - fizjoterapeuta

telefon: 795 490 906

Akceptujemy następujące metody płatności: