Zadzwoń do nas: 795 490 906

Aktualności

Terapia falami uderzeniowymi

Nowoczesny i nieinwazyjny system do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Wysoka skuteczność kuracji potwierdzona została wieloletnimi badaniami klinicznymi i opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce. Terapia falami uderzeniowymi zwalcza nie tylko objawy, ale również źródło bólu, dzięki czemu osiągnięty rezultat nie jest jedynie chwilowym efektem. Dodatkowo wysoka skuteczność sprawia, że terapia ma bardzo szeroki wachlarz zastosowania.

Z powodzeniem wykorzystuje się ją w leczeniu takich schorzeń jak bóle barków, bóle ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe,  zwyrodnienia stawów, łokieć tenisisty czy kolano skoczka. Terapia falami uderzeniowymi posiada wiele zalet: przynosi szybką ulgę w bólu, przywraca sprawność ruchową, jest metodą nieinwazyjną a przeprowadzenie zabiegu nie wymaga podawania znieczulenia i środków farmakologicznych, brak jest też efektów ubocznych terapii. Rezultat leczenia jest trwały, a efekty natychmiastowe.

Zwykle już jeden zabieg przynosi znaczną ulgę, a cala seria wystarczy (3-4 zabiegi), by zlikwidować dręczący ból.

Nowoczesny skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Szybka ulga w bólu. Terapia opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce.

Terapia falami uderzeniowymi zwalcza nie tylko objawy, ale również źródło bólu, przywracanie sprawności ruchowej.

Główne obszary zastosowań:

  • ortopedia
  • rehabilitacja,
  • medycyna sportowa

Zakres wskazań:

  • bóle barków
  • bóle ścięgna Achillesa
  • ostrogi piętowe
  • zwyrodnienia stawów
  • łokieć tenisisty
  • kolano skoczka

Bony upominkowe

Proponujemy zakup bonów upominkowych dla Państwa bliskich i znajomych. Są to bony otwarte na dowolną kwotę lub na konkretnie wybrany zabieg/zabiegi.

Jest to doskonały pomysł na upominek, ponieważ obdarowana nim osoba może sama dokonać wyboru, z jakiego zabiegu chce skorzystać. Bon upominkowy to również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetny wybór dla wszystkich, którzy mają problemy z pomysłem na prezent.

Bony do nabycia w gabinecie.

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Nasza siedziba

 

Gabinet rehabilitacyjny mieści się

przy ulicy Namysłowskiej 44

w Dobrzeniu Wielkim.

Zapraszmy w godzinach:
pn-czw 7:00-19:00, pt. 7:00-18:00

Kontakt:

Łukasz Matuszczyk - właściciel, fizjoterapeuta

Michał Wąs - fizjoterapeuta

Patryk Kołodziej - fizjoterapeuta

Marta Kłodzińska - fizjoterapeuta

telefon: 795 490 906

Akceptujemy następujące metody płatności: